Batı Mah. 19 Mayıs Cad. No:50/31 Pendik / İstanbul
+90 216 390 97 98

Dijital Pazarlama

Gelişen ekonomiler ve dinamikler ile birleşen teknolojinin yükselişi pek çok alanda yeni sektörlerin oluşumunu tetiklemiştir. Bunlardan biri de dijital pazarlamadır. Bu sektör alışılmış medya düzeninin tamamen dışında; markaları, işleri ve şirketleri destekleyen pazarlama stratejilerini, dijital mecraya hızlıca yönlendirmelerini sağladı.
Sosyal medyanın kullanımının engellenemez yükselişi, her ne kadar bu mecranın amacı olmasa da, dijital pazarlama iletişiminin önemli temellerinden biri olmasıyla sonuçlanmıştır.
Bugün hemen her şirket sosyal medya hesapları üzerinden reklam yapmakta ve bu gerçeği avantaja çevirmeye çalışmaktadır.
Proje:Marka olarak Google arama motorunda ön plana çıkma, Facebook, Instagram, Twitter, Linked-in, Google+ gibi sosyal medya araçlarında reklam sağlama hizmetleri  de çalışma alanımız içerisindedir.
Dünyanın en yaygın kullanılan arama motoru olan Google da ön plana çıkmak, kullanılacak kelimelerinin optimizasyonunu gerektirmekte, kelimelerin seçimi büyük önem taşımaktadır. Şirketimiz bu konunun hassasiyetinin bilincinde olup firmalar için doğru kelimeleri bulma ve arama motorunda ön plana çıkma konusunda profesyonel destek vermektedir.
Sosyal medya, günümüzde her yaşta bireyin kullandığı bir alandır. Bu durum sosyal medya reklamlarının önemini büyük oranda arttırmaktadır. Sosyal medya hesabı kullanan şirketler sektörlerinde ön plana geçerek daha büyük kitlelere ulaşma olanağı bulmaktadır. Fakat bu platformda yer almak; süreklilik ve sürdürülebilirliğe ihtiyaç duyar. Proje:Marka bu bilinçle hizmetlerini sürdürmektedir.
Dijital pazarlamanın en temel amacı görünürlüğü arttırmak, çeşitliliğin arttığı daha büyük kitlelere ulaşmaktır. Bu doğrultuda uygulanacak tüm stratejilerde Proje:Marka her daim müşterilerinin yanında olup marka itibarının artması için tüm gereklilikleri sağlam adımlarla yerine getirmektedir.