Batı Mah. 19 Mayıs Cad. No:50/31 Pendik / İstanbul
+90 216 390 97 98

Hakkımızda

“PROJE:MARKA”

Proje:Marka, 2006 yılından beri yerli ve global markalara dijital pazarlama iletişimi hizmeti vermektedir.
Pazarlama ürünlerin değil algıların savaşıdır” mottosuyla global trendleri takip ederek, hızla değişen pazarlarda müşterilerine çözüm ortaklığı sunmaktadır.
Dijital pazarlama iletişimi; markaların dijital mecrada var olmakla yetinmeyip, diğer rakipleri arasından sıyrılarak daha fazla mücadele ettiği bir savaş alanına dönüştü.
Proje:Marka, 2000’lerin başından beri yılların getirdiği tecrübeleri ile, dijital pazarlama iletişiminde uzmanlaşmış çalışma arkadaşlarıyla birlikte yenilikçi ve üretken olmayı en büyük amaç edinerek sağlam adımlarla yürümekte ve büyümektedir.
Hizmetlerimiz, dijital pazarlama iletişimi segmentinde başlıca arama motoru optimizasyonu (SEO), arama motoru pazarlaması (SEM), itibar yönetimi, mail pazarlaması, sosyal medya pazarlaması, internet sitesi / mobil uygulama ve geliştirmeden oluşmaktadır.
Sosyal medyanın kullanımının bu denli arttığı günümüz dünyasında itibar yönetiminin önemi de kaçınılmaz olarak yükselmiştir. Proje:Marka bu durumun gerektirdiklerinin farkındadır.
Çalışmalarını ve hizmetlerini itibar yönetimi konusunda günden güne bu bilinçle büyütmekte ve geliştirmektedir.
İnternet kullanımının öngörülmediği şekilde büyüdüğü, hızlı tüketim devrinin yarattığı e-ticaret sektörünün hızlı yükselişi nedeniyle çağımızda internet sitesi sahibi olmak bir lüks değil gerekliliğe dönüşmüştür.
Websitesi tasarımı ve yazılımı konusunda 200 ün üzerinde proje geliştirmiş olan Proje:Marka, tecrübeli yazılım mühendisi kadrosu sayesinde mobil uygulama tasarlama ve geliştirme konularında da hizmet vermektedir.
Fikirlerin gerçeğe dönüştürüldüğü ve somutlaştığı zaman değer kazandığının bilinciyle, mobil uygulamalara büyük önem vermekte ve çalışmalarımızı başarıyla sürdürmekteyiz.